Sektörde 16.Yılımız

2000 Yılından itibaren yüzlerce şirket, kurum ve marka için; web tasarım, mobil uygulamalar (Android & IOS), web programlama (özel yazılımlar), internet danışmanlığı, e-ticaret sitesi alt yapıları, sosyal medya pazarlama yöntemi, alan adı ve web alanı barındırma, içerik geliştirme ve internet reklamcılığı gibi bir çok farklı konuda hizmet verdik.

Gösterim: 1737

Bursalı Web Tasarım İnternet Ve Yazılım Hizmetleri

 

2000 yılında Bilgisayar sektöründe faaliyete başladık. İlk zamanlarda teknik destek, bilgisayar satışı, ağ kurulumu, Bursa web tasarım ve internet yazılım işlerini beraber yürütmeye çalıştık. Bir alan seçip o konuda uzmanlaşmamız gerektiğine karar verdik. Bursa Web tasarım ve internet yazılımı alanını seçtik. Sadece bir alanı seçmemizden dolayı hızlı bir gelişme kaydettik. Sektörde öncü teknolojileri kullanma, kendi yazılımını kullanma ve geliştirme, internet yazılımcılığı konusunda ciddi tecrubeye sahip sayılı firmalar arasında yer aldık. İnternet reklamcılığının gelişmesi ile birlikte Google adwords ve facebook gibi platformlarla çözüm ortaklığı gerçekleştirdik. 1000lerce müşteriye hizmet veren bir kuruluş olmayı başardık. Sektörde 10 yılımızı kutlacağımız bu gunlerde değişik projelere imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her ne kadar yazılım ve tasarım işleri yapıyor olsak da, esas olarak işimizin bir hizmet olduğunu ve müşterilerimizi memnun etmek zorunda olduğunuzun farkındayız. Sizi de memnun ve mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

 

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir

 

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder.

 

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek.

 

Tasarım Anlayışımız
İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek

 

Creativity- Yaratıcılık
Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak

 

Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf
Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip. 

 

 

 

Bursa Web Tasarım Şirketimiz 2006 yılında Bursa'da web tasarım ve internet teknolojileri alanında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz tüm müşteri taleplerine çözüm üretebilecek, teknik bilgi ve donanıma sahiptir. Bursalı web Tasarım internet hizmetleri, başta web site tasarımı olmak üzere, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, web programcılığı, masa üstü programcılığı, mobil uygulama geliştirme  ve profesyonel fotoğraf çekim hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca katalog tasarımı, tabela tasarımı, broşür tasarımı ve kartvizit çalışmalarımız ile firmaların kurumsal kimlik çalışmaları yürütmekteyiz.

 

Şirketimiz kurulduğumuz günden bu güne kadar geçen süreçte, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu sebeple aldığımız küçük, orta ve büyük ölçekli işlerde her zaman aynı özeni göstererek, planlanan termin süreleri dahilinde projelerimizi teslim etmekteyiz.

 

Bursa web tasarım, alanında çok farklı hizmet yaklaşımımız üzerine bizi tercih ediyor. Web tasarım alanındaki tecrübelerimizi yazılım, görsel medya teknikleri ve Arama Motoru Optimizasyonu tecrübelerimiz ile birleştirerek, kaliteli, güvenli, arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan  ve hızlı çalışan internet siteleri geliştiriyoruz.

 

İnternet sitesi kurmak ve internet sitesi üzerinden belirli kazanımlar elde etmek isteyen tüm girişimciler için her bütçeye ve amaca uygun ayrı ayrı çözüm önerilerimiz bulunmaktadır. Sizlere en kaliteli web site tasarımını en cazip fiyatlarla sunuyormuş gibi gösteren web siteleri iletişime geçmeden önce ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizi mutlaka göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

 

 

 

Bursa Web Tasarımı Şirketimize gelen bursa web tasarım talepleri doğrultusunda önce arayüz çalışmaları ile web sitelerinin görsel taslağını çıkaran şirketimiz, internet sitesi kurma eylemine geçmeden önce müşterilerimizin görüşünü ve onayını alarak hareket etmektedir.

 

Gerçekleştirdiğimiz orta ve büyük ölçekli internet sitelerinin gelişim sürecinde müşterilerimizin onayı alınmadan bir sonraki aşamaya geçilemez. İyi ve profesyonel web tasarım tüm müşterilerimizin hakkıdır. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti cazip fiyat avantajları ile sunan şirketimize web tasarım konusunda olduğu gibi diğer faaliyet alanlarımızda da güvenebilirsiniz.

 

 

 

Günümüzde web tasarım firması olarak faaliyet gösteren binlerce web tasarım firması arasından en kaliteli hizmete ulaşmak elbetteki zordur. Bu sebeple dikkatli olunması gereken bir seçim yapılmalıdır. Kaliteli bir web site içeriği, web programlaması ve görsel sunumu ile dikkat çekici ve prestij kazandıracak çizgilere sahip olmalıdır. Tüm bu kriterlere uygun olarak tasarımını gerçekleştirdiğimiz web siteleri kısa sürede arama sonuçlarında da üst sıralarda kendine yer edinmektedir.

 

firması, firmaları, şirketi şirketleri,

 

 

Bursalı Web, bursalı, Web tasarım, Bursa Web tasarım, Bursa web tasarımı, WEB TASARIM BURSA, WEB TASARIMI BURSA, Bursa web dizayn, web sitesi design, Bursa web tasarımı, internet sitesi tasarımı, wep tasarım, wep sitesi, Bursa internet sitesi, internet sitesi ankara, internet sitesi yapımı, ankara, web tasarım, web tasarımı, web site tasarım, web site tasarım firma, site tasarım, tasarim, web tasarım, web design, tanıtım, WEB TASARIMI, design, web tasarımı, kurumsal web tasarım, web dizayn, kurumsal web tasarımı, özel web tasarım, webtasarım, web tasarım ankara, web tasarım firmaları, internet sitesi kurulumu, yapımı, web tasarım şirketleri, web sitesi tasarımı, web tasarım firması, e-ticaret, firması, sanal ticaret, Bursada, grafik web tasarım Bursa, firmaları, ajansı, internet ajansı, Bursa firması, firma tanıtım cdsi, kurumsal kimlik, B, u, r, s, a, Bursa,