Sektörde 16.Yılımız

2000 Yılından itibaren yüzlerce şirket, kurum ve marka için; web tasarım, mobil uygulamalar (Android & IOS), web programlama (özel yazılımlar), internet danışmanlığı, e-ticaret sitesi alt yapıları, sosyal medya pazarlama yöntemi, alan adı ve web alanı barındırma, içerik geliştirme ve internet reklamcılığı gibi bir çok farklı konuda hizmet verdik.

BURSA Web Tasarım

İnternetin gelişmesiyle birlikte internet kullanıcılarının da sayısı artmış, bunun doğal bir sonucu olarak da internet teknolojisi gelişmiştir. Bursa Web Tasarım işte bu alanda kendini göstermeye başlamıştır. Bu gelişimle birlikte firmalar tanıtımlarını internet üzerine kaydırmış, e-ticaret siteleri aracılığı ile de kolay alışverişin önü açılmıştır. Firmalar da ürünlerini hazırladıkları Bursa web tasarımyaptırdıkları internet siteleri aracılığı ile tanıtmaya başlamıştır. Hal böyle olunca benzer firmalarının Bursa web sayfalarının arasından sıyrılmak için kaliteli bir web tasarım ve uzman kişiler gerekli olmuştur. Yatırımlar Bursa web sayfalarının üzerine kaydıkça da bu alanda daha profesyonel kişi ve kuruluşların ortaya çıkmıştır. Özellikle internetin bilgisayarla sınırlı olmaması, cep telefonlarından bile internete girilebilmesi ve alışveriş yapılabilmesi, bu alanda çok daha ciddi yatırımların yapılmasına neden olmuştur. Bursa Web tasarımları hazırlayan firmalar da bu gelişmelere ayak uydurmak zorunda kalmış, ayak uyduramayanlar da sektörde silinip gitmiştir. İnternet üzerinde geçirilen sürelerin artmasıyla birlikte sunulan hizmet kalitesinin de buna bu teknolojilere uygun olması kaçınılmaz olmuştur. Keops Ajans, sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek en güvenli bursa web tasarımı hizmetini yerine getirmektedir.

 

Web Tasarım Günlük Hayatın Bir Parçası Olmuştur

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de internet kullanıcı sayısının artması, internet üzerinden yapılan ticaretin de artmasına neden olmuştur. Bunun yanında bireysel kullanım için de farklı web tasarım ile yapılan internet siteleri kurulmuştur. Bunların arasında forum siteleri, sosyal paylaşım siteleri, sohbet siteleri, oyun siteleri, dizi izleme siteleri, müzik siteleri ve sayısız kişisel siteler, internet üzerinden kullanıcılara ulaşmaktadır. Bunların yanında alık mesajlaşma yolu ile iletişim de internet siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bursa Web tasarım giderek günlük hayatın bir parçası haline geldiği kolaylıkla söylenebilmektedir. Ayrıca internetin sınırsız bir bilgi kaynağı olduğu da unutulmamalıdır. İnternet üzerinde bilgi sunan çok sayıda siteler bulunmaktadır. Bu siteler, ansiklopedik bilgileri barındırarak gerek öğrencilerin ders notlarında, gerekse merak edilen herhangi bir konuda eşsiz bilgiler sunmaktadır. Durum böyle olunca da ansiklopediler eskisi gibi rağbet görmemeye başlamıştır. Bütün bunlar düşünüldüğünde internetin çağımızın ve önemli iletişim ve bilgi kaynağı olduğu söylemek doğru olacaktır. Bu kadar geniş bir alana, milyonlarca kullanıcıya hitap eden internet ortamına duyarsız kalmak mümkün değildir. Nitekim firmalar da bu alana karşı ilgisiz kalmamışlar, gerek tanıtımlarını gerekse satışlarını bu yöntemde yapmaya başlamıştır. Üstelik internet yolu ile yapılan satışlarda maliyet düşük olduğu için firmaların işine gelmiş, maliyetler düşük olmasından dolayı fiyatların bir miktar düşük olması da kullanıcıların internet üzerinden daha fazla alışveriş yapmasına yol açmıştır. Ayrıca firmalar internet üzerinden iyi bir Bursa web tasarım sayesinde çok daha fazla müşteriye ulaşma imkanı elde etmişlerdir. Ancak bu yolda daha fazla insana ulaşmak için kurumsal bir web tasarım firmasından hizmet alınmalıdır. Özellikle enerjisini web sitelerinin tasarımına ve o sitelerin tanıtılmasına harcayan firmalar, bu konuda çok daha büyük destek sağlamaktadır. Keops Ajans, web siteleri ile ilgili sınırsız destek vermektedir. Sitelerin arama motorlarında üst seviyelerde çıkması için SEO çalışması gerçekleştiren ajansımız, hizmet verdiği tüm firmalara yakın bir destek sunmaktadır.

Web Tasarım Kusursuz Olmalıdır

Bursa Web tasarım hizmeti kurumsal firmalar için de büyük önem taşımaktadır. Firmalar bu sayede normal şartlarda ulaşamayacakları kişilere ulaşabilmekte, hatta internetin dünyadaki tüm ülkelere hitap etmesi nedeniyle yurt dışı bağlantılar da kurabilmektedir. Bu kadar büyük bir alana hitap edebilmesi için de Bursa web sitesinin her zaman aktif ve kusursuz olması gerekmektedir. Kusursuz hizmet de profesyonel destek veren firmalar tarafından sunulmaktadır. Hem tanıtım hem de e-ticaret konusunda profesyonel destek sunması gereken internet ajansları, aynı zamanda sitenin arama motorlarında üst seviyelerde çıkması için gerekli olan SEO çalışmasını da gerçekleştirmelidir. Bu çalışmanın yanında siteye özgün içerik girilerek sürekli güncel olması sağlanmalıdır. Ayrıca web sitesinin içeriğinin de benzersiz olmasına özen gösterilmeli, içeriğin bilgilendirici olmasına dikkat edilmelidir. Bu gibi ayrıntılara dikkat edildiğinde firmanın internette bulunan rakiplerinin arasından sıyrılması kolay olmaktadır. Bu sayede de firmanın müşteri portföyü artmakta, dolayısıyla da kazancı artmış olmaktadır. Bunu sağlayacak olan da profesyonel Bursa web tasarımı hizmeti veren ajanslardır ve ajansımız, bugüne kadar sunduğu tüm hizmetleri ile kendini kanıtlamıştır. İnternetin yararları saymakla bitmez. Günümüzde bu hizmetten yararlanmayan firmalar, sadece yakın çevresi ile ticaret yapabilmektedir. Çünkü tanıtımını yapamayan firmanın müşterisi, tabelayı görüp tesadüfen içeriye giren insanlardan oluşturmaktadır. Günümüzde de böyle iş yapan firmaların ayakta kalması da mümkün değildir. Firma internet sitesine ağırlık verdiğinde ticaret hacminin geliştiğini görecek, e-ticarete yöneldiğinde de siparişlerin artığını gözlemleyebilecektir. E-ticaret, firmanın adresinin önemini ortadan kaldırmakta, müşterinin yaşadığı yerden binlerce kilometre uzaklıkta olsa bile alışveriş yapmasına yol açacaktır. E-ticaret sitesinden alışveriş yapmak için firmanın adresine gitmek yerine internet üzerinden sipariş verme kolaylığı bulunmaktadır. Bu kolaylık da müşteri sayısını artırmaktadır. Ürün satışı üzerinden kazanç sağlamayı düşünen her firma yöneticisi, öncelikle güçlü altyapıya sahip olan bir internet servis sağlayıcıdan alan adı almak, sonrasında da peb sitesi tasarımı yaptırmak gereklidir. Bu tasarım için ajansımız en güvenli hizmeti vermeye her zaman hazırdır.

SEO Dostu Site

Web tasarım yaptırırken SEO dostu olmasına da dikkat edilmelidir. Bu şekilde tasarlanan web sitelerinin arama motorlarında üt seviyelerde olması daha kolay olmaktadır. Ancak bu sitelerin de kendi haline bırakılmaması gerekmektedir. Çalışma yapılmayan bir internet sitesinin geri planda kalacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle hangi tür bir web sayfası olursa olsun mutlaka çalıma yapılmalıdır. Bu çalışmalar da konusunda uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Ajansımız bu konularda uzman çözümler sunarak kurumsal destek vermektedir. E-ticaret sitesine sahip olmak istenildiğinde tek içlenecek yol Bursa web tasarımı hizmeti sunan kurumsal bir firma ile irtibata geçmektir. Bu firma site ile ilgili hem arama motoru optimizasyonunu en üst seviyede gerçekleştirecek, hem de e-ticaret sitesinin teknik olarak kaliteli bir şekilde tasarlanmasını sağlayacaktır. Bu sayede de e-ticaret sitesinden sağlıklı bir şekilde gelir elde edilebilecektir. Ajansımız bu konuda hizmet- vermeye başladığı anda en firmaların en büyük destekçisi olmuştur. Ajansımız, yıllardan beri web çözümlerinde profesyonel hizmet sunmaktadır. Bu anlamda ajansımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak en üstün hizmeti sunmaktadır. Ajansımızın sürekli yenilikleri takip eden aktif yapısı ve yüksek kaliteli hizmeti, gerek kurumsal gerekse bireysel web hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmesini sağlamaktadır. Ajansımızın hizmet verdiği web sitelerinin başarısı da ortadadır. Bir e-ticaret sitesi sahibiyseniz ve yüksek kalitede bir web tasarımı yaptırmak istiyorsanız, ajansımızla irtibata geçebilir, istediğiniz özelliklerden çok daha yüksek seviyede bir e-ticaret sitesine sahip olarak internetten kazanmaya adım atabilirsiniz. Kişisel bin web sitesi kurarak gelir elde etmek istediğinizde yine ajansımızla irtibata geçebilir ve istediğiniz türde bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz her türlü destekle siteniz arama motorlarında üst seviyeye çıkacak, bu sayede de kazanmaya başlayabileceksiniz. Ajansımız, SEO çözümleri de sunarak sitenizin sürekli olarak üst seviyelerde olmasını sağlamaktadır. Sürekli güncelleme yapılmasını sağlayarak da sitenin ziyaretçi sayısının artmasını sağlamakta, bu sayede de arama motorlarını gözünde değerli bir site konumunda olmasını sağlamaktadır.

Web Tasarımına Nasıl Karar Verilir?

Web tasarımının öncelikle göreceli bir kavram olduğu bilinmelidir. Kişiden kişiye beğeni değişiklik gösterebilir. Bazı kişiler klasik görünümlü web tasarımı isterken kimisi de modern görünümlü web tasarımını tercih ederler. Ama unutulmalıdır ki her sektörün kendine göre bir yakışanı vardır. Yazılım sektörünün gelişimi ile birlikte artık web tasarımı mobil alana da kaymış, artık web sitelerinin her türlü mobil cihazda da aynı performansta çalışması beklenmektedir.  Keops Ajans olarak yapmış olduğumuz tüm web siteleri her türlü güncel yazılım ve mobil cihazda sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Bursa Web tasarım aslında kişinin zevkinden ziyade sektöre göre de dizayn edilmesi gerekmektedir. Bursa Web tasarım sadece kurumsal sitelerde değil e-ticaret sitelerinde de aynı önemi taşımaktadır. Web tasarımının olmazsa olmaz bazı kuralları vardır. Bunları kısaca sıralayacak olursak;

 1- Web tasarımı, arama motoru dostu olmalıdır.

2- Web tasarımı, şirketin, kişinin veya kurumun ne iş yaptığını , ne tür hizmetler verdiğini ve benzeri diğer bilgilerini özet olarak ana sayfada bulundurmalıdır.

3- Web tasarımı, yönetim paneli olarak ta müşteri dostu kolay yönetilebilecek bir yapıya sahip olmalıdır.

4- Web tasarımdan site içi yönlendirmeler açık bir şekilde yapılmalı, sayfa ziyaretçilerini gereksiz bir arama içine sokmamalıdır.

5- Web tasarımı mobil yazılım ve cihazların hepsinde bilgi kaybı olmadan görüntülenebilmelidir.

6- Web tasarımında kullanılan fotoğraflar ve bannerlar yapılan işi iyi anlatmalı ve dikkat çekici olmalıdır.

Tabi ki bunun yanı sıra bir çok madde daha bunun altına eklenebilir. Yalnız başlıca önemli olanlar bunlar diyebiliriz.

Bursa Web tasarımı, sizin internet ortamındaki şirketinizin vitrini sayılır. Müşterileriniz bu vitrine bakarak size not verir ve güven sağlar. Hiç bir müşteri ürün ne olursa olsun güven duymadığı bir yerden ürün veya hizmet almak istemez. Web tasarımı yaptırmadan önce mutlaka alanında profesyonel kişilerden yardım almanız gerekmektedir. Aksi taktirde yapacağınız her türlü yatırım boşa gidecek müşterilerinize karşı olumsuz bir tablo sergileyeceksiniz.

Web tasarımına karar verirken önce rakiplerinizin web sitelerini incelemenizde fayda vardır. Sadece yurt içi değil yurtdışındaki sitelerde size bir fikir verebilir. Sonrasında web sitenizde bulunması gereken diğer unsurları tespit edip not alınız. Web tasarım hizmeti aldığınız firma web tasarımı başlamadan önce bir ön toplantı yapmakta fayda vardır. Bu toplantıda siz isteklerinizi hizmet aldığınız firmaya iletirsiniz. Web hizmeti aldığınız firmada sizin fikirleriniz doğrultusunda eklemek veya çıkartmak gereken yerleri size bildirir. Bu beyin fırtınasından sonra müşteri lehine en iyisine karar verilerek tasarım işlemi başlar. Web tasarımında en önemli etkenlerden biride sitede kullanılan görsellerdir. Bu görsellerin özgün olması ve yüksek kalitede olması önemlidir. Müşterileriniz web sitenize ilk girdiklerinde bu görseller dikkatlerini çekeceği için gerekirse özel fotoğraf çekimleri yapılmalıdır.Web tasarımı bittikten sonra sitenin çoğu bitmiş sayılır. Web tasarımı sürecinde diğer içeriklerde hazırlanırsa zaman kaybı yaşanmamış olur ve site bir an önce yayına alınır. Mutlaka olumlu olduğu kadar olumsuz eleştirilerde gelebilir. Önemli olan sizin ve sektörünüzün genel normlarına uygun bir site olmasıdır.

Web Tasarım İstanbul

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık haliyle iş potansiyeli olarak en fazla kitleye hitap eden şehridir. Durum böyle olunca işletmeler arasında doğan rekabette çoğalmaktadır. Web Tasarım Bursa ilinde diğer sektörlerde olduğu gibi büyük bir rekabet içindedir. Web tasarım İstanbul olarak internet ortamında arama yaptırdığınızda İstanbul’da web tasarım hizmeti veren irili ufaklı bir çok web tasarım şirketine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Web tasarım hizmeti verenlerin bir çoğu serbest çalışmaktadır. Web tasarım internet üzerinde yapılan bir işlem olduğu için kişiler çok rahat her yerde çalışabilmektedir. Bu durumunda tabi ki avantaj ve dezavantajları vardır. Avantaj olarak konuyu ele alırsak fiyat olarak çok değişik fiyatlara kaliteli bir web sitesi yaptırmanız mümkündür. Ayrıca bu şekilde çalışan kişilerle zaman mefhumu olmadan rahatlıkla çalışabilirsiniz. Yalnız bu durumun dezavantajlarını bilmenizde fayda vardır. Bu tarz bir çalışma sonucu web sitenizin bir yönetici paneli varsa şanslısınız aksi taktirde siteniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı durumunda eğer bu kişiye ulaşamazsanız internet üzerinde tüm işleriniz yarım kalır. İnternetten ziyade maillerle ilgili bir problem yaşarsanız bu tüm ticari yazışmalarınızın askıya alınması demektir ki bu çok ciddi bir problemdir. Bu yüzden yeri adresi belli olan firmalar ile çalışmanızda fayda vardır. Aynı zamanda sitenizde bir yenilik istediğinizde yada bir problem olduğunda işlemin bir an önce yapılması için yüz yüze görüşmekte fayda olacaktır. Telefon ve mail yoluyla isteklerinizi ancak bir dereceye kadar anlatabilir sonra tıkanırsınız.

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri, yalnızca web tasarımı değildir. Web tasarım hizmeti sunulurken firma ve kişilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edilmekte, sonrasında da hizmet bir bütün olarak ele alınmaktadır. Günümüzde web siteleri firmaların kendilerini tanıttığı bir alan olmaktan çıkmış, tam anlamı ile ticaret yapılabilen ve kurumsal bir kimlik kazandıran alan haline gelmiştir. Web sitesi yapımında e-ticaret sitesi tasarımı ayrı bir yer tutmaktadır. Ancak gerek kurumsal kimlik, gerekse e-ticaret için de olsa web sitelerinin profesyonel firmalar tarafından tasarlanması önemlidir. Ayrıca online ürün satışı yapılan bir web sitesindeki tasarım, tanıtım için hazırlanan web sitesinden doğal olarak farklı bir tasarıma sahip olmalıdır. Çünkü e-ticaret sitesinde adından da anlaşılacağı gibi ticaret yapılmaktadır. Bu nedenle de bazı ayrıntılara dikkat edilmesi gereklidir. Web sitesi tasarım hizmetinde bazı aşamalar vardır ve bu aşamalar önemlidir. Bunların arasında grafik tasarım yazım aşamasına gelmeden önce firmaya sunulmalıdır. Ayrıca renk analizi ile birlikte kurumsal kimlik de yine firmaya sunulması şarttır. Web sitesi tasarımında hangi yazım dilinin kullanılacağı da firmaya bildirilmelidir.

Sosyal Medya İle Entegre Edilmesi Önemlidir

Web tasarım hizmetleri sunulurken destek hizmeti de mutlaka verilmelidir. Bu hizmet, profesyonel firmalar tarafından verilmektedir ve web sitesi tamamlandıktan sonra meydana gelebilecek herhangi bir soruna anında çözüm üretilebilmektedir. Güncelleme desteğinin de web tasarım hizmeti içinde bulunması şarttır. Bunun yanı sıra SEO olarak adlandırılan arama motoru optimizasyonunun da profesyonel bir şekilde verilmesi gereklidir. Aynıca web sitesi hazırlanırken sosyal medya ile entegre edilmesi, içerik desteğinin verilmesi ile birlikte web sitesinin danışmanlık hizmetinin de sunulabiliyor olması önemlidir. Web tasarım sürecinde hedefin dikkatlice belirlenmesi önemlidir. Çünkü web sitesi yayınlandıktan sonra en fazla şikayet beklenen geri dönüşün olmamasıdır. Bu nedenle hem hedefin ne olduğu, hem de müşterinin web sitesini ne amaçla kullanacağının belirlenmesi esastır. Müşterinin net bir hedefi yoksa bu durumda web tasarım hizmetini sunan firmanın doğru bir şekilde yönlendirmesi gereklidir. Site tasarımının göz yorucu detaylarla dolu olmaması, ziyaretçilerin web sitesinden hemen çıkmamasını sağlamaktadır. Keops Ajans, web tasarım hizmetini profesyonel bir anlayışla ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.

SEO Uyumlu Web Sitesi