Sektörde 16.Yılımız

2000 Yılından itibaren yüzlerce şirket, kurum ve marka için; web tasarım, mobil uygulamalar (Android & IOS), web programlama (özel yazılımlar), internet danışmanlığı, e-ticaret sitesi alt yapıları, sosyal medya pazarlama yöntemi, alan adı ve web alanı barındırma, içerik geliştirme ve internet reklamcılığı gibi bir çok farklı konuda hizmet verdik.

 

WEB SİTESİ
Web sayfanızı ilk defa ziyaret eden için de, devamlı ziyaret eden için de web sayfasının etkileyici bir görünümünün olması önemlidir. Kötü tasarım, sayfanın yazılım hataları vermesi, sayfanın geç açılması firmanızın imajına zarar verir.
 
Web sitesi yapmak, meşakkatli bir iştir. Ama asıl zor olan onu ayakta tutmaktır. Dama Bilişim, tasarım, programlama, strateji oluşturma gibi bir Web Sitesinin doğması için gereken tüm hizmetleri verirken onun sağlıklı bir biçimde hayatına devam etmesi için gerekli müdahaleleri de içerik yönetimi kadrosu ile gerçekleştirmektedir.Profesyonel Web tasarımı firmanızın İnternetteki prestijidir. Web tasarımının özgün, hızlı, fonksiyonel, iletişim kuran, güncel, anlaşılabilir ve kurumsal kimliğinizle uyumlu oluşu, ziyaretçinin firmanıza olan güvenini ve ve kurumunuzun saygınlığını arttırmaktadır. 
 Online İş Dünyasında Görsel Marka Kimliğinizi Kalıcı ve Özgün Olmasını Sağlamaktayız.
 
Kurumsal kimliğinize uygun bir web tasarımı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımı yapıyoruz. Genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz özelliklerin başında yer aldığını söyleyebiliriz. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.
Yeni nesil tasarım olarak adlandırılan web tasarımları; daha büyük linkler, geniş ve ferah bir sayfa, kullanımı son derece kolay ve estetik çalışmalarımızı referanslarımızdan görebilirsiniz. Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilinecek kesitler özenle seçildiği için, istenildiği takdir de bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz. Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir. Faaliyet gösterdiğiniz sektörünüzün en iyi web tasarımını yapmaya çalışıyoruz. Yenileme süreci çok rahat 5 yıl süre alabiliyor.
Genel görümünü küçük değişiklikler ile güncel tutup, uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman güncel ve güzelliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.
 
 
Hiçbir şey vaat etmiyoruz, sadece söylediklerimizi yapıyoruz...
 
Web tasarımı ve Google; günümüz ticaret hayatının vazgeçilmez reklam ve iletişim aracı, bir şirketin kıyafeti, kurumsallığının göstergesi, şirketin pazarlama müdürü, en büyük çözüm ortağımız, değişmeyen gerçek adresimiz.... Ne yazarsak yazalım yeterli olmuyor. Artık güzel bir web tasarımınız yoksa ve aynı zaman da google ile ilgilenmiyorsanız, günümüz zaman dilimini 20 yıl geriden takip ediyorsunuz demektir. Bırakın kanuni zorunluluk olmasını; anlatıma başlarken yazılan sebeplerden biri sizin için önemli olmalı diye düşünüyoruz. Prensip olarak yaptığımız tüm web tasarımlarını; projenin büyüklüğüne ya da küçüklüğüne bakılmaksızın profesyonel olarak ele alıp, müşterilerimizin minimum fiyatla maksimum verim alabileceği şekilde oluşturuyoruz. Oluşturulacak olan web projenizi alt yapısını %100 Google kriterlerine göre yapıyoruz.
 
 
Bir web tasarımı şirketinden beklenen kaliteli hizmet nedir?
 
 Varsayalım ki güzel bir web tasarımı yaptırdınız. Maalesef bununla da bitmiyor ki. Aslında Google daki durumunuz da sizi tatmin ediyor. Ama yine de eksik bir şeyler var. Eksik olan sonraki ihtiyaçlar, bilmeniz gerekenler, anlık değil kalıcı çözümler. Kaliteli hizmet; web hizmetlerini aldığınız şirketi aradığınızda probleminizi çözecek yetkiliye ulaşmanızla kaliteli hizmet süreci başlamış olur. Yetkili kişinin istediğinizi algılayıp problemi çözecek yetkiliye ulaştırma hızı kaliteyi artıran ilk önemli unsurdur. Kurumunuz için en iyi web projesini; son derece bilgili, tecrübeli ve neşeli insanların oluşturdukları grup çalışmasından alabilirsiniz. Dama Bilişim ailesi olarak her zaman en iyi ve en güzelini oluşturmaya çalışan kadromuz ile ‘'Kurumsal İnternet Danışmanınız ‘’ olmaya talibiz. Araştırmacı ve iş dünyasının akışını bilen halkla ilişkiler uzmanı tarafından başlanan proje, görsel tasarım uzmanı ile yolunu belirler. Ortaya çıkan proje tüm beklentilerinizin üzerine çıkmış oluruz. İyi bir web tasarımının arama motorları alt yapısına uygun olması gerektiğinin bilincindeyiz.
 
 
Tüm Tarayıcılar İle Uyumluluk
 
İnanılmaz bir hızla büyüyen teknoloji dünyası beraberinde birçok bilişim devinin tarayıcı geliştirmesine neden olmuştur. Genişleyen tarayıcı çeşitliliği en çok web tasarımı sektörünün işini zorlaştırmıştır. Kriterleri ne kadar da birbirine yakın olsa birçok ayrıştıkları özellikleri mevcuttur. Profesyonel web tasarımı denildiği zaman tüm tarayıcılarda problemsiz çalışması gerekmektedir. Bu durum web tasarım yaparken çok daha fazla ayrıntı ve dikkat gerektirir oldu. Tüm tarayıcılarda web tasarımının hiçbir şekilde bozulmadan yapılması konusunda son derece dikkatli çalışıyoruz. Web tasarımının problemsiz yayın hayatına başlaması ile ilerleyen zaman diliminde oluşabilecek aksaklıklar şirketimizin garantisi kapsamında bulunmaktadır.
Dama Bilişim tüm web tasarımı projelerinde,  Explorer 7 ve üzeri versiyonlarında, Google Chrome, Firefox, Yandex Browser, Opera, Safari gibi dünyada en çok kullanılan tarayıcılara uyumludur. 
 
 
Tüm Cihazlar ile Uyumluluk
 
Mobil cihazlar, herkesin her noktadan internete erişebilmesine ve işletmelerin 7/24 ürün ve hizmetlerini alıcılarına ulaştırmasına imkan tanıdığından oldukça büyük önem kazanmıştır. Fakat web siteleri mobil cihazlarla uyumlu olmadığı sürece pazarlama mobil cihazlar üzerinden etkin şekilde yapılamaz. Bu sebeple web sitesini mobil cihazlar ile uyumlu hale getirilmesi gerekir. Çünkü standart web siteleri her ne kadar mobil cihazlar ile açılsada etkin şekilde kullanılamamaktadır. Mobil cihaz kullanıcıları en fazla hıza dikkat eder ve aradıklarına fazla zaman harcamadan ulaşmak isterler. Dolayısıyla mobil site tasarımlarında uymamız gereken en önemli kriter sayfaların olabilen en hızlı şekilde yüklenmesi ve sayfalar arasında rahatlıkla gezinilebilmesidir. Mobil cihaz kullanıcıları aradıkları şirket bilgilerine en kolay yoldan ulaşmak istediklerinden, mobil sitenize haritalar, yol tarifleri ve GPS gibi yön bulma özelliklerini ekliyoruz. Mobil sitelerinizde mobil cihazlarda çalışmayan Flash gibi uygulamaları kullanmıyoruz. Flash yerine mobil cihazlarda hiç bir sorun çıkarmayan HTML5’i tercih ediyoruz. Mobil sitenizi hedef kitlenizin beklentileri doğrultusunda oluşturuyoruz. Kullanıcı testleri ve ziyaretçi analizleri yaparak hedef kitlenizin beklentilerini tespit ediyoruz. Mobil site tasarımınızı tamamladıktan sonra da ihtiyaçlarla doğru orantılı olarak sitenizi periyodik aralıklarla güncellemeler yapıyoruz..
 
 
 
 
KALİTE STANDARTLARIMIZ
 
 
- Son derece hızlı
 
- Modern grafik tasarımına sahip
 
- Kurumsal kimliğinizi yansıtan
 
- Kullanıcı dostu tasarım
 
- Tüm web tarayıcıları ile uyumlu
 
- Tüm cihazlar ile uyumlu
 
- %100 arama motoru optimizasyonu
 
- W3C standartlarına uygun
 

 

BURSA Web Tasarımı

 

Günümüz teknolojilerinin önemli bir kısmı web ile bağlantılıdır. Bu sebeple de çeşitli firmalar, yatırımlarını daha çok web tasarımıalanına kaydırmaya başlamıştır. Çünkü web tasarımı, milyonlarca kişiye bağlanmanızı ve onlar ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlayan bir araçtır. Hal böyle olunca da inovatif firmalar, yatırımlarını web tasarımı üzerine yoğunlaştırmaya başlamıştır. Son yıllarda akıllı telefon teknolojisinin yükselmesi ve akıllı telefonların yanı sıra tablet gibi kolay taşınabilir ve internet odaklı cihazların üretilmesi ile birlikte dünya genelinde internet üzerinde geçirilen süre artmış ve bu sayede daha fazla kişi internet ile ilgilenir hale gelmiştir. İnternet, içerik bakımından son derece zengin olması sebebiyle insanların ilgisini çekmektedir. Bu duruma bir de akıllı telefonların ve tabletlerin kolay taşınabilirliği ve insanları internete girmeye teşvik etmeleri gibi yönleri de eklenince, dünya genelinde internet kullanımının artması kaçınılmaz olmuştur.

İnternetin Bizler İçin Önemi Ve Web Tasarımın Hayatımızdaki Yeri

Dünya genelinde internet kullanımının artmış olması, elbette ki internete verilen önemi de büyük ölçüde artırmıştır. İnternete verilen önemi iki farklı ölçüde ele alabiliriz. Birincisi; kişisel bazda internetin önemi ve ikincisi ise; kurumsal bazda internetin önemidir. İlk olarak kişisel bazda internetin öneminiweb tasarımı ele alacak olursak, kişisel bazda internet, milyonlarca kişi için; eğlence, iletişim ve bilgi aracıdır. İnsanlar internet üzerinden hizmet veren çeşitli servisler sayesinde film izleyebiliyor, sevdiği dizileri takip edebiliyor veya müzik dinleyerek ruhunu tazeleyebiliyor. İnternet, eğlence konusunda bizlere sunmuş olduğu imkanların yanı sıra, iletişim konusunda da sınırsız imkan sunmaktadır. Sosyal paylaşım siteleri üzerinden arkadaşlarınız ile her daim bağlantıda kalabilme imkanını elde edebilmektesiniz. Bu sayede Facebook, Google+ gibi sosyal ağlar, hem arkadaşlarınızın son dönemlerinde neler yaptığı gibi konularda bilgi akışını sunarken, aynı zamanda sizin de, arkadaşlarınıza bu konularda bilgi akışı sağlama imkanını sunmaktadır. Aynı zamanda sosyal paylaşım siteleri, mesajlaşma özellikleri sayesinde dilediğiniz an arkadaşlarınız ile iletişime geçebilmenize elverişli bir ortam yaratmaktadırlar. Böylece popüler sosyal paylaşım siteleri üzerinden dilediğiniz an, dilediğiniz arkadaşınız ile iletişime geçebilir ve düşüncelerinizi onlara aktararak, paylaşımlar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet bilgi edinme konusunda da bizlere büyük imkanlar sunmaktadır. Bugün; Wikipedia gibi siteler başta olmak üzere, pek çok farklı konularda sınırsız bilgiye internet üzerinden erişebilir hale geldik. Böylece tarihi bir araştırma yapmak için kütüphaneleri gezip, oralarda yer alan kaynaklar üzerinden araştırma yapmak yerine, sadece tek bir tık yardımıyla sınırsız sayıda kaynağa ulaşabilmekteyiz. Hal böyle olunca da kitaplar, yavaş yavaş pratikliklerini kaybetmiş ve internet araştırma konusunda insanların tercih etmeye başladığı bir alan haline gelmiştir. Çünkü internet, dileyen herkesin paylaşım yapabildiği ve her şeyden önemlisi bilginin hızlıca yayılabildiği bir alandır. Bu sayede internet üzerinde her daim güncel bilgi elde etmeniz mümkündür. Bu gibi nedenler dolayısıyla internet, günümüzün önemli icatları arasındaki yerini almış ve kitlesel bir araca dönüşmüştür. Bu şekilde web tasarımı önemide artmış bulunmakatadır.

Kurumsal Firmalar İçin Web Tasarımı

Kurumsal firmalar açısından web tasarımı önemine incelenecek olursa, birçok kurumsal firma açısından internet büyük önem taşımaktadır.Burda web tasarımı önemini bir kere daha gösteriyor. Web tasarımı yaptığınız işi iyi anlatabilmelidir aynı zamanda web tasarımı ziyaretçiler web sitesini dolaşırken rahatlıkla aradıklarını bulmalarına imkan sağlamalıdır. Bu sebeple web tasarımı sektörden sektöre değişkenlik gösterir ve her site için ayrı şekilde tasarlanmalıdır. Örneğin, firmalar Bursa web tasarımı ile internet üzerinden normal şartlarda ulaşmalarının mümkün olmayacağı müşterilere kolayca ulaşabilmektedir. Bu duruma verilebilecek en önemli örnek ise e-ticaret sitelerinde uygulanan web tasarımı işlemleridir. Ürün satışı ile ilgilenen bir firma, belirli bir semtte şube açtığı taktirde müşterileri bu şubenin önünden geçen veya bir şekilde çevresinden, ilgili firmanın semtte yer alan şubesinden haberdar olmuş kişiler ile sınırlı kalacaktır. Ancak firma, şube konusuna ağırlık vermekten ziyade, internet konusuna ağırlık vererek, e-ticarete girdiği taktirde potansiyel müşteri sayısı önemli ölçüde artacaktır. Çünkü bir e-ticaret sitesini ziyaret etmek için, sadece site adresine ihtiyacınız vardır. Oysa ki bir şubeyi ziyaret etmeniz gerektiği taktirde, şubenin adresi ve o şubenin size yakınlık-uzaklık durumu da devreye girecek ve bu durum, firmanın satışlarına etki edecektir. E-ticaret, tüm bu potansiyel sorunları ortadan kaldıran bir durumdur. Bu sebeple de hem ülkemizde, hem de Avrupa’nın pek çok ülkesinde e-ticaret siteleri fazlasıyla öne çıkmış ve işlem hacimlerini son yıllarda büyük ölçüde geliştirmişlerdir. Eğer siz de ürün satışı üzerinden gelir elde eden bir firmaya sahipseniz, e-ticaret sitesi sahibi olarak bu site üzerinden satış yapabilir ve müşteri ağınızı, potansiyel müşterilerinizi kolayca artırmanın ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi sahibi olmak içinse ihtiyacınız olan şey, web tasarım firmasıdır. Bursalı Web, bu noktada sizlere profesyonel çözümler ulaştıracak ve e-ticaret sitenizin, gerek arama motoru optimizasyonu, gerekse de teknik açılardan mümkün olan en iyi seviyede olmasını sağlayacaktır. Böylece siz de e-ticaret sitesi üzerinden gelir elde etmenin ayrıcalığını yaşayabileceksiniz.

Bursalı Web’ten Profesyonel Web Çözümleri

Firmamız, uzun yıllardan bu yana profesyonel web çözümleri ve birbirinden özgün web tasarımı üretmektedir. Bu bağlamda, şimdiye dek sayısız müşteri ile çalışma başarısını elde eden Bursalı Web tüm müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti verme hedefi sayesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır. Bursalı Web’ın sektördeki deneyimi ve personelinin yetenekleri doğrultusunda sunmuş olduğu yüksek kaliteli hizmet, yaratıcı web tasarımı müşterilerinin web alanında her daim hedeflediği başarıları elde etmesini sağlamıştır. Bir e-ticaret sitesi sahibi olup, bu site üzerinden yapacağınız ürün satışları ile gelir elde etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Çünkü firmamız, e-ticaret sitesi tasarımı ve desteği konusunda yıllardan bu yana süregelen deneyimi ve bu alanda pek çok müşteriye sunmuş olduğu eksiksiz desteği sayesinde, kendisini tercih eden müşterilerinin hedeflerini gerçekleştirmelerine elverişli ortam yaratmayı başarmıştır. İster kurumsal, ister kişisel müşteri olun, Bursalı Web sizlere uygun yenilikçi çözümler sunacaktır.

Kişisel bir web sitesi sahibi olup, bu site üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız, firmamızdan bu hususta yardım alabilirsiniz. Bu sayede hedeflediğiniz kelimede rakiplerinizden daha üst bir sıralama elde edecek, daha fazla ziyaretçiyi web sitenize çekebilecek ve sonuç olarak, daha yüksek oranda gelir elde etme imkanına sahip olabileceksiniz. Eğer web alanında başarı elde etmek istiyorsanız, profesyoneller ile çalışmanız gerekmektedir. Bursalı Web, yıllardan bu yana sektördeki deneyimini ve profesyonelliğini siz değerli müşterilerine en iyi şekilde aktaracak ve sizlere en iyi desteği sunarak, yenilikçi çözümleri sayesinde web alanında basamakları birer birer çıkmanızı sağlayacaktır.

Webe olan ilginin artmış olması, internet üzerinde rakiplerinizin de artacağı anlamına gelmektedir. Eğer, web siteniz ile karşınıza çıkan rakipleri alt etmek ve çeşitli kelimelerde, onların üstünde bir sıralama elde ederek, daha fazla kişiye hizmet sunmak istiyorsanız, Bursalı Web bu hedefinizi gerçekleştirmek için sizlere en iyi desteği sunacaktır. Bu sayede, belirli bir süre zarfı içerisinde kişisel, kurumsal veya e-ticaret sitesi fark etmeksizin hedeflerinizin gerçekleştiğine şahit olabileceksiniz. Bu sayede, kişisel siteniz üzerinden gelir elde etmeye başlayabilecek veya e-ticaret sitesi sahibiyseniz, e-ticaret sitesi üzerinden yaptığınız satışların sayısını artırabilecek ve yer aldığınız sektördeki yerinizi güçlendirebileceksiniz. Bursalı Web ile tüm bunları gerçekleştirmek çok kolay. Profesyonel ve yenilikçi web çözümlerinde desteğe ihtiyacınız varsa, hemen firmamız ile iletişime geçerek birbirinden yenilikçi ve kişiye özel çözümlerin ışığında hedeflerinizi gerçekleştirmenin ayrıcalığına erişebilirsiniz.